×

Notice

Could not start mail function.

Image

2018

  • Rozbudowa obiektu Opera Nova w Bydgoszczy o tzw. IV krąg - I miejsce
  • Muzeum Bitwy pod Grunwaldem - I miejsce 

2017

  • Budynek Lotu w Gdańsku przy ul. Wały Jagiellońskie
  • International Campus Pagi – zespół akademików studenckich – I miejsce

2016

  • Koncepcja architektoniczno-urbanistyczna zagospodarowania terenu w rejonie ulic Hryniewickiego, Waszyngtona i Al. Jana Pawła II w Gdyni
  • Wieża widokowa z kolejką linową w Wejherowie
  • Muzeum Archeologii Podwodnej i Rybołówstwa Bałtyckiego w Łebie

2015

  • Centrum Kształcenia Praktycznego w Swarzędzu
  • Przebudowa Teatru Wybrzeże wraz z otoczeniem, ulicą Teatralną, Św. Ducha i Targiem Węglowym
  • Zespół Szkół Muzycznych w Poznaniu
  • Bulwar Filadelfijski w Toruniu
  • Sąd Okręgowy we Włocławku – III miejsce

2014

  • Siedziba Rady Miasta w Białymstoku
  • Przebudowa Teatru Wybrzeże w Gdańsku – wyróżnienie
  • Centrum Kultury w Bytowie
  • Budynek mieszkalny wielorodzinny w Gdyni, ulica Władysława IV – II miejsce
  • Sąd Apelacyjny w Poznaniu – wyróżnienie
  • Droga do Wolności w Gdańsk, Młode Miasto

2013

  • Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego w Krakowie
  • Carbon – Art (Centrum Kultury) w Zabrzu – wyróżnienie
  • Zagospodarowanie dzielnicy nadmorskiej we Władysławowie – II miejsce
  • Terminal pasażerski Regionalnego Portu Lotniczego Mazury w Olsztynie
  • Rozbudowa Wojewódzkiego Zespołu Reumatologicznego w Sopocie – II miejsce
  • Miejska Biblioteka Publiczna w Świeciu

2012

  • Ambasada RP w Berlinie
  • Instytut Biotechnologii Międzyuczelnianego Wydziału Biotechnologii UG i GUM w Gdańsku – I miejsce
  • Gdyńska Szkoła Filmowa w Gdyni
  • Europejskie Centrum Edukacji Geologicznej w Chęcinach

2011

  • Zagospodarowanie terenów i obiektów Pomorskiej Spółki Gazownictwa w Gdańsku
  • Centrum Nanotechnologii – Centrum Nauczania Matematyki i Kształcenia na Odległość w Gdańsku, ulica Siedlicka – wyróżnienie
  • Wydział Historyczny wraz z Archiwum Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, kampus Morasko
  • Wydział Nauk Społecznych, Wydział Nauk Ekonomicznych oraz Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie
  • Zespół budynków mieszkalnych wielorodzinnych w Sopocie, ulica Haffnera
  • Budynek mieszkalny wielorodzinny w Sopocie, ulica Malczewskiego – I miejsce
  • Zespół budynków mieszkalnych wielorodzinnych w Sopocie, ulica Okrzei
  • Instytut Biotechnologii Międzyuczelnianego Wydziału Biotechnologii UG i GUM w Gdańsku
  • Muzeum Morskie – Centrum Nauki w Szczecinie
  • Obiekt usługowy z restauracją na terenie kampusu UG w Gdańsku,

2010

  • Audytorium Politechniki Gdańskiej
  • Zagospodarowanie terenów i obiektów Pomorskiej Spółki Gazownictwa w Gdańsku
  • Audytorium Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej w Gdańsku
  • Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku

2009

  • Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu – I miejsce

2008

  • Rozbudowa Urzędu Miejskiego w Gdańsku – wyróżnienie
  • Zagospodarowanie terenu Jordanek w Toruniu na cele kulturalno–kongresowe – wielofunkcyjna Sala Koncertowa – wyróżnienie
  • Specjalna Strefa Sztuki w ramach Specjalnej Strefy Kultury w Łodzi – wyróżnienie
  • Wydział Neofilologii Uniwersytetu Gdańskiego w Gdańsku – I miejsce
  • Wydział Chemii Uniwersytetu Gdańskiego w Gdańsku – I miejsce

2006

  • Zagospodarowanie Pól Grunwaldu jako elementu aktywizacji turystycznej regionu Warmii i Mazur – I miejsce

2005

  • Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego w Gdańsku
  • Wydział Chemii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
  • Filharmonia Olsztyńska im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie – II miejsce

2002

  • Modernizacja i przebudowa obiektów Opery Krakowskiej w Krakowie
  • Forum Morskie WTC w Gdyni

2001

  • Muzeum Miasta Gdyni i Muzeum Marynarki Wojennej RP w Gdyni – I miejsce

1999

  • Rewitalizacja ulicy Świętojańskiej w Gdyni – I miejsce

1996

  • Zabudowa Targu Węglowego w Gdańsku – wyróżnienie
  • Odbudowa części staromiejskiej w Kwidzynie
  • Dom Handlowo-Usługowy Batory w Gdyni – I miejsce